European Capital Group – Doradca finansowy

European Capital Group – Doradca finansowy

Firma zajmująca się pośrednictwem w handlu złotem i srebrem oferuje dofinansowanie do biur prowadzonych przez partnerów.

– Wartość środków płatniczych względem złota i srebra od wielu lat spada. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że to właśnie złoto wyznacza siłę nabywczą pieniądza, a nie odwrotnie. W portfelu każdego inwestora powinny znaleźć się metale szlachetne w postaci sztabek. Zadaniem naszych doradców jest poinformowanie klienta o łatwości inwestowania w sztab-ki – wyjaśnia Marcin Grabowski z firmy European Capital Group Poland.

W Europie działa ponad 1,5 tys. part- ” nerów ECG, w Polsce 340. Korzyści związane z tą formą inwestycji pozwalają ominąć tzw. podatek Belki oraz opodatkowanie VAT-em. ECG gwarantuje odkupienie sztabek od klientów. Firma przeprowadza cykl bezpłatnych szkoleń w największych miastach Polski, na których spotykają się partnerzy oraz potencjalni inwestorzy. Partner w ramach licencji w wysokości 1099 euro otrzymuje pakiet startowy oraz metale szlachetne o wartości 1050 euro. Przedsiębiorca nie musi posiadać biura, a jedynie dostęp do internetu, dzięki czemu może umawiać się na spotkania i na bieżąco monitorować efekty swojej pracy. Oprogramowanie dla partnerów pozwala ułożyć program telewizyjny dla inwestorów oraz sprawdzać aktywność tych, którzy otrzymali na swoje adresy e-mailowe ofertę.

– Partnerzy mogą liczyć na dofinansowanie do biura oraz samochodu firmowego. To bonus za systematyczność – dodaje Marcin Grabowski.

Sprostać oczekiwaniom

Rynek pośrednictwa kredytowego zmienił się znacząco od czasu kryzysu pod koniec 2008 roku. Nie jest to już miejsce dla osób szukających łatwego zysku. Jest to rynek dojrzały, na którym sprawdza się strategia stabilnego rozwoju. W naszej ocenie, coraz trudniej utrzymać się doradcom kredytowym, którzy ani wyglądem swojego biura, ani jakością obsługi i kosztami kredytów nie spełniają oczekiwań klientów.

Piotr Przedlacki – prezes Fines SA

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Facebook Comments