Oto, co powinieneś wiedzieć o kamiennych dywanach przed zakupem

Oto, co powinieneś wiedzieć o kamiennych dywanach przed zakupem

Co to jest kamienny dywan?

Stone Carpet to ekologiczny dywan wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu. To luksusowy i ekologiczny produkt, który daje złudzenie posiadania kamiennej podłogi w salonie.

Kamienny dywan ma unikalny design i fakturę, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego domu. Może służyć jako mata podłogowa lub jako dekoracja ścienna w salonie.

Stone Carpet to produkt ekologiczny, który został zaprojektowany z myślą o przetwarzaniu na inne produkty, takie jak meble, ściany ogrodowe, a nawet łodzie!

Ile kosztuje instalacja kamiennego dywanu?

Instalacja kamiennego dywanu nie jest tanim zadaniem. Koszt ułożenia kamiennego dywanu jest dość drogi i różni się w zależności od wielkości i rodzaju instalacji.

Koszt kamiennego dywanu: instalacja od 8 000 do 10 000 USD

Koszt wykonania kamiennego dywanu zależy od rodzaju materiału użytego do jego wykonania. Ogólnie rzecz biorąc, koszt waha się od 5 do 6 USD za metr kwadratowy.

Rodzaje kamiennych dywanów i sposób ich montażu

Dywany kamienne to rodzaj podłóg wykonanych z dużych kamieni. Zazwyczaj montuje się je w kuchni lub łazience. Istnieją dwa rodzaje kamiennych dywanów: kamień naturalny i kamień sztuczny. Kamień naturalny jest wykonany z kamieni zebranych ręcznie, podczas gdy kamień sztuczny jest wykonany z cementu lub betonu. Ludzie od wieków używali kamieni do tworzenia różnego rodzaju podłóg. Słowo kamień pochodzi od łacińskiego słowa „stratum” oznaczającego „warstwę”. Kamienie można znaleźć w formacjach naturalnych lub powstałych ze skał zebranych razem przez ludzi, co nazywa się wydobywaniem. Typowe zastosowania kamieni obejmują brukowane drogi, kostkę brukową i patio z płyt chodnikowych.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Facebook Comments